O nás

Tvoje parfumerie je malá rodinná firma, kterou založil Petr Šinták v roce 2020. Svou provozovnu v centru Benešova otevřeli začátkem prosince. Bohužel, ne na dlouho. Kvůli lockdownu ji následně museli zavřít až do května.

V té chvíli se Petr rozhodl konat. Celou nabídku nejprodávanějších parfémovaných vod neboli EDP (Eau de Parfum) začal postupně přenášet do nového e-shopu.

O podobném projektu přemýšlel již dlouho. Samostudiu prodeje v online prostředí se věnoval přes 10 let. Dlouho však své rozhodnutí zvažoval, ale situace na trhu najednou rozhodla.

V tu chvíli vše do sebe krásně zapadlo. Teoretické znalosti z online prostředí se spojily s praktickými znalostmi, které Petr získal ve společnosti, která se prodejem parfémů zabývala již několik let.

Práci v tomto oboru si jednoduše zamiloval. Myšlenka zpřístupnit kvalitní parfémované vůně běžnému spotřebiteli za rozumné ceny ho velmi lákala. I proto přijal možnost franšízy značky Refan.

Když se ho zeptáte, proč ho obor parfémů baví, s úsměvem odpoví: „Osobně si myslím, že každý si může dovolit hezky vonět. Vůně totiž dokáže zvýraznit osobnost člověka. Díky ní poznáte jeho vnitřní krásu. Kouzelné na vůních EDP Refan je, že za ně nemusíte utrácet tisíce korun.“

Kontakty (002)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení