Kdo je Petr Šinták?

Kdo je Petr Šinták?

Jsem empatický člověk, který má touhu změnit svět. Mohlo by se zdát, že jsem snílek, ale opak je pravdou. Jsem realista, který stojí pevně nohama na zemi. Mám však své sny a jdu si za nimi.

V roce 2020 jsem založil rodinnou firmu Tvoje parfumerie. Poprvé jsem se s tímto oborem setkal ve společnosti MLM, která se prodeji parfémů věnovala. Do té doby jsem neměl vůbec ponětí, jak to s vůněmi chodí. Velmi rychle jsem si tento obor oblíbil a začal ho více studovat.

Když přišla nabídka společnosti REFAN na vlastní franšízu, neváhal jsem. Nabídnout lidem kvalitní EDP vůně za přijatelnou cenu mi však nestačilo. Chtěl jsem celý projekt posunou dál. Proto se naše rodinná firma spojila s Home for trees  a spolu s ní chceme sázet stromy, ke kterým mám hluboký vztah. Možná nebudeme prodávat více než konkurence, která je na trhu mnohem déle než my, ale náš prodej bude mít skutečný dopad na ekologii, a to je pro mě to důležité.

Když jsem tvořil naši nabídku parfémovaných vod, vybíral jsem jen to nejlepší ze seznamu nejprodávanějších vůní v České republice.

Chtěl jsem svým zákazníkům dopřát kvalitní EDP vůně, které je budou provázet ve škole, v práci nebo v divadle.

Možná se ptáte, jak poznám, že je nabízená vůně kvalitní? Je to jednoduché. Kvalitní parfémované vody paradoxně na sobě vůbec necítíte, ale vaše okolí si hned všimne, že hezky voníte. Kvalitní parfémované vody Refan vám nezpůsobí žádnou alergickou reakci, svědění nebo podráždění pokožky. 

Refan působí na trhu již od roku 1991. Tento fakt již sám o sobě mluví o kvalitě této značky. Navzdory světovým finančním krizím, které v minulosti výrazně promluvily do podnikatelských aktivit, tato značka se na trhu udržela a její oblíbenost stálé stoupá.

Mé životní krédo je: „Dokud dýchám, vytrvám.“ 

V duchu tohoto hesla, bych v budoucnosti rád financoval komunitní centrum, které bude založené na permakulturním hospodaření. V mých představách by toto centrum mělo mít přírodní školu v duchu svobodného vzdělávání. Mělo by pomáhat lidem najít sama sebe, své poslání a radost v životě.

Věřím, že se mi to podaří.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení